Referencje i rekomendacje

Zadowolony Klient to najlepsza rekomendacja - to dla tych chwil warto pracować!
Poniżej zamieszczamy ponad 100 opinii Naszych Klientów nt. współpracy z GO-leasing:


 

Jestem waszą klientką i chciałam napisać szczególne podziękowania dla P. Dominika Burdyło z oddziału w Olsztynie za sprawne i szybkie załatwienie naszego leasingu. Ograniczył dokumentację do minimum i mogliśmy większość danych przesłać mailem. Sprawnie i umiejętnie dopasował się do klienta nie narażając nas na niepotrzebne przyloty do Polski. Mój mąż prowadzi swoją działalność głównie we Francji gdzie mieszkamy. Wszystko zostało szybko i sprawnie załatwione od pierwszego telefonu do odebrania samochodu.Mam nadzieję, że taki pracownik zostanie doceniony przez Dyrekcję. Dzięki Panu Dominikowi polecamy już waszą firmę wśród naszych znajomych.

Kozdroń Marta i Krzysztof, NIP 8732639993

W poszukiwaniu konkretnego modelu auta - z Kielc zagnało mnie aż na Śląsk. Sprzedawca z którym miałem się spotkać polecił Pana Mariusza. Niestety zawiodłem się na autach które oglądałem ale pojechałem do innej firmy. Udało mi się znaleźć wymarzone auto i resztą - zajął się Pan Mariusz! Można powiedzieć, że zależało mi na dobrym i SZYBKIM leasingu i się udało bez najmniejszego problemu. Mogę dodać, że wszystkie wątpliwości co do umowy zostały telefonicznie rozwiane (nawet w niedzielę). Przy odbiorze auta czekały na mnie już wszystkie dokumenty z oddziału GoLeasing w Gliwicach. Podziękowania należą się też przesympatycznej Pani Ani i Pani Gabrieli :) POLECAM wszystkim! Leasing na odległość? - bez obaw!

Krzysztof Hada KD GROUP, NIP: 9590078521

Mieliśmy ogromną przyjemność skorzystać z usług firmy Go Leasing oddział w Gliwicach. Zostaliśmy potraktowani jako klienci wzorowo i szybko. Chcielibyśmy tą drogą serdecznie podziękować za to pracownikom i osobiście Panu Mariuszowi Doboszowi . Jeśli kiedykolwiek w przyszłości będziemy szukać do naszej firmy formy finansowania to nasze kroki skierujemy ponownie do Gliwic. Pięknie się kłaniamy i bardzo polecamy firmę Go-Leasing.

FIRMA IRENA BATKO FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWA ANGATEX NIP 549-12-52-764

Szanowna Pani Joanna Matuszewska (GO-leasing, Oddział Bielsko Biala) Chciałbym Pani bardzo serdecznie podziękować za perfekcyjne prowadzenie mojej sprawy kredytowej. Jest Pani nie tylko bardzo dobra jako fachowiec w swojej działalności, ale również jest Pani bardzo miłą i sympatyczną osobą. NIP: 6381079584

Józef Pochopień, NIP: 6381079584

Bardzo polecam Panią Joannę Matuszewską. Bardzo szybka i rzetelna obsługa. Szybka nie znaczy pierwsza lepsza oferta. Na pewno w najbliższym czasie skorzystam ponownie z usług Pani Joanny.

Modern Bud Lach Maciej, Nip 5532352274

Witam Pani Joanno (Oddział Bielsko-biała) bardzo dziękuję za szybkie i profesjonalne załatwienie mojej sprawy. Już dawno nie spotkałem się z tak miłą, kompetentną, a zarazem merytoryczną osobą jak Pani. Wszystkie formalności odbywały się z zachowaniem zasad efektywności obsługi klienta, na najwyższym moim zdaniem poziome. Z Wyrazami Szacunku

AMW-CATERING WALDEMAR GACA, NIP 6321515053

Witam, miałem ogromną przyjemność skorzystać z usług firmy GO-leasing. Profesjonalna, miła i szybka obsługa. Pani Joanna Matuszewska - doradca pomocny i rzetelny. Kontakt i współpracę z panią Joanną oceniam na wzorowy. Szczerze polecam każdemu kto szuka firmy leasingowej. Pozdrawiam, Piotr Golis.

EVO-TRANS TRANSPORT I SPEDYCJA PIOTR GOLIS, 42-100 Kłobuck, NIP 6451976060

Witam. Miałam przyjemność skorzystać z usług firmy Go-leasing Oddz. w Bielsku-Białej. Serdecznie polecam kontakt z Dyrektorem Oddziału p.JOANNĄ MATUSZEWSKĄ. Idealny doradca, jeżeli chodzi o sposób finansowania auta. Duże doświadczenie, fachowe doradztwo, dokładność i zaangażowanie p. Joanny, pozwala wybrać najlepszą ofertę i uniknąć pomyłki. Dba o wszystko od początku do końca. Nie ma sztywnych godzin pracy, zawsze odbiera tel. lub oddzwania, co znacznie przyspiesza załatwianie sprawy. Auto, jakie chciałam, miałam w ciągu 3 dni. Pomoc p.Joanny była nieoceniona, dziękuję

"Koena" Wioletta Imiołczyk tel 606840300 NIP 5741478708

„ Skorzystałem z usług firmy GO-leasing i doradztwa Pana Mariusza Dobosza i jestem bardzo zadowolony. Pan Mariusz rewelacyjnie przeprowadził całą transakcję leasingową, był i jest bardzo pomocny do tej pory. Z chęcią podejmę kolejną współpracę przy nadarzającej się okazji. Wszystkim polecam” Marek Małek

Abo-Pharm Sp. z o.o., Gliwice, NIP:6482766085

Pani Joanna Matuszewska to sprawdzony profesjonalista w dziedzinie doboru najatrakcyjniejszej oferty leasingowej. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie i szybko bez żadnych utrudnień. Zawsze na miejscu, pod telefonem i przy Twoich dokumentach. Nigdy nie dała na siebie czekać. Wszystkie sprawy bankowe, ubezpieczeniowe, urzędowe wykonane z należytą dokładnością. Kontakt godny polecenia!

ACTIVI Łukasz Szczotka, 43-300 Bielsko-Biała, NIP 5471970551

Firma GO-leasing Sp. z o.o. zajmuje się kompleksową obsługą naszej spółki w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, w tym prowadzi także sprawy związane z likwidacją szkód. W trakcie współpracy broker reprezentowany przez Pana Michała Nowotko okazał się partnerem w pełni profesjonalnym i spełniającym nasze oczekiwania. Wszelkie działania i doradztwo podejmowane przez GO-leasing Sp. z o.o. na rzecz naszej firmy są zawsze fachowe i rzetelne. Wymiernym rezultatem zaangażowania i skuteczności działań w negocjacjach prowadzonych przez GO-leasing Sp. z o.o. jest kompleksowy program ubezpieczenia z szerokim zakresem ochrony i atrakcyjną składką oraz oszczędność czasu naszych pracowników. Możemy potwierdzić, że nasza decyzja w wyborze biura brokerskiego reprezentowanego przez Pana Michała Nowotko była właściwa, jak również możemy polecić usługi biura brokerskiego GO-leasing Sp. z o.o., jako profesjonalisty w branży ubezpieczeniowej. Marek Samiec Prezes Zarządu Interstav Sp. z o.o.

Interstav Sp. z o.o.| ul. Rybacka 7 | 53-656 Wrocław | NIP 8982205161

„Był to nasz pierwszy leasing. Doradca leasingowy pani Monika Kluska idealnie poprowadziła naszą transakcję. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z panią Moniką i firmą GO-leasing. Wszystko zostało przeprowadzone bardzo sprawnie, bardzo pomocna okazała się Pani Monika, o wszystko zadbała od początku do końca. Lepiej być nie mogło. Jeśli zdecydujemy się na kolejny leasing to z przyjemnością wejdziemy w kolejną współpracę z panią Moniką Kluską. Gorąco wszystkim polecam” Friedrich Barbara

FRIEDRICH KRZYSZTOF FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWO-PRODUKCYJNA "BARTSPAW", ŚLESIN, NIP: 6651488974

Nasza współpraca układała się bardzo dobrze. Doradca, Pani Izabela Smardz bardzo profesjonalnie była przygotowana do dyskusji i przygotowała nam interesującą ofertę, mianowicie niedrogi leasing. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Wszystko przebiegło elegancko od początku do końca.

APC HOL-POL SP. Z O.O. , Nowe Skalmierzyce, Nip:6180046247

Z usług Pani Joanny Matuszewskiej, Dyrektora oddziału GO-LEASING w Bielsku Białej skorzystałem po raz pierwszy. Jestem pełen uznania dla jej wiedzy, umiejętności i profesjonalizmu. Wszystkie formalności związane z leasingiem zostały załatwione szybko i sprawnie. Pani Joanna znalazła samochód dokładnie taki o jaki prosiłem dzięki czemu w ciągu kilku dni przesiadłem się do nowej Skody. Mając na uwadze sposób pracy Pani Joanny Matuszewskiej, jej zaangażowanie, uśmiech i dotychczasową współpracę gorąco polecam jej usługi. Paweł Krawczyk Atreco Sp. z o.o.

Atreco Sp. z o.o., 43-100 Tychy, NIP 6462937603

Bardzo sprawnie, ekspresowo, jestem bardzo zadowolona.

Usługi Księgowe Gama Jolanta Bielecka, 52-204 Wrocław, NIP 692-19-90-822

Nie spodziewałem się że dostanę tak szybko odpowiedź odnośnie mojego zapytania. Formalności załatwiłem błyskawicznie w ciągu jednego dnia. Sprzęt otrzymałem w mniej niż 3 dni od podpisania umowy u kuriera. Zdecydowanie polecam tą firmę gdyż wykazała się ogromnym profesjonalizmem, szybkością i skutecznością!

KRJ Rafał Janczak, 02-527 Warszawa, NIP: 5213048795

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pani Joanny. To bardzo miła i konkretna osoba. Od momentu gdy się z nami skontaktowała już nic więcej w sprawie zakupu samochodu nas nie interesowało. Dokładnie sprawdziła posiadane przez nas oferty i sama wybrała dla nas najkorzystniejszą. Pani Joanna przyjechała do nas do domu wiec nawet nie musieliśmy się z niego ruszać, naszym jedynym zadaniem było złożenie kilku podpisów i podróż po wybrany samochód :) A to wszystko załatwione w expresowym tempie. Serdecznie polecamy współpracę z GO-leasing w tym oczywiście z Panią Joanna Matuszewska.

GSM eXpert, 34-100 Wadowice, NIP: 5512425231

Polecam GO-Leasing oddz. Ostrowiec Świętokrzyski. Współpraca przebiegała bardzo dobrze i skutecznie. Otrzymałem do wyboru kilka możliwości finansowania leasingu, zgodne z moimi oczekiwaniami. Wystarczyło tylko wybrać któryś z wariantów i poczekać na odbiór samochodu.

ELNETEX SP Z O O, 20-834 Lublin, ul. Fiołkowa 9, NIP 7123271734

"Mogę wszystkim polecić doradcę oddziału Kielce, jak i usługi leasingowe firmy GO-leasing. Doradca chętnie służy pomocą. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Jestem bardzo zadowolony z usług firmy GO-leasing jak i ze współpracy z oddziałem Kielce" GRUNT FOR DEVELOPMENT MARIUSZ GRUNT

GRUNT FOR DEVELOPMENT MARIUSZ GRUNT, KIELCE, NIP: 6631062367

„Korzystam z leasingu firmy GO-leasing i jestem zadowolony. Współpraca z panem Jackiem Wójcik była owocna i profesjonalna. Pan Jacek był bardzo pomocny, załatwił wszystko, doradził. Pana Jacka mi polecono i sam chętnie polecę firmę jak i pana Jacka” ZYGA-TRANS-SPED ZYGMUNT GĄSIOROWSKI

ZYGA-TRANS-SPED, Koszalin, NIP: 6691498312

Skorzystałem z usług firmy GO-Leasing z Krosna, gdyż musiałem sfinansować zakup firmowego samochodu. W dopełnieniu formalności pomógł mi Pan Dariusz Fąfara, który okazał się być osobą kompetentną, rzetelną i przede wszystkim wykwalifikowaną. Pan Dariusz błyskawicznie zajął się sprawą i profesjonalnie poprowadził transakcję do końca. Zawsze mogłem liczyć na pomoc i dobrą radę z jego strony. Dzięki temu cała procedura przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Bardzo dziękuję Panu Dariuszowi za przyjemną współpracę i serdecznie polecam GO-Leasing z Krosna

Andrzej Haręzga Usługi Transportowe BARTEK - TRANS, Krościenko Wyżne, NIP: 6841092185

Witam, Miałem przyjemność skorzystać z usług firmy GO-leasing prowadzony przez Panią Joannę Matuszewską. Jestem bardzo zadowolony - profesjonalna, miła i szybka obsługa. Kontakt i współpraca z panią Matuszewska oceniam na wzorowy. Bardzo szybko i profesjonalnie pomogła mi w załatwieniu leasingu na samochód. Szczerze polecam każdemu kto szuka firmy leasingowej.

„Magmar”, Dąbrowa Górnicza, NIP:649-196-56-60

Niniejszym mam przyjemność zarekomendować firmę GO-leasing Sp. z o.o., a w szczególności jej oddział w Pruszczu Gdańskim kierowany przez Pana Zbigniewa Krzysztofka. Na złożoną przeze mnie prośbę o przygotowanie oferty leasingu uzyskałem wyczerpującą informację drogą elektroniczną, która dotarła do mnie jeszcze tego samego dnia, co w dzisiejszych czasach jest rzadkością. Jednocześnie byłem w stałym kontakcie telefonicznym z Panem Krzysztofkiem, który reagował na wszystkie moje pytania i ostatecznie przygotował ofertę zgodną z moimi oczekiwaniami. W oparciu o powyższe pragnę polecić oddział firmy GO-leasing w Pruszczu Gdańskim, prowadzony przez Pana Zbigniewa Krzysztofka wszystkim tym, którzy poszukują solidnego partnera do współpracy. Z poważaniem, Robert Sikorski

LAURUS Robert Sikorski, Leźno, NIP: 9570224876

„Zdecydowałem się na firmę GO-leasing i panią Monikę Kluskę z polecenia i jestem bardzo zadowolony. Firma jak i Pani Monika jest znana, szczególnie w branży transportowej. Mogę śmiało polecić, gdyż z usług skorzystałem już kilkakrotnie. Pani Monika jest bardzo pomocna, odpowiada na wszystkie pytania, zawsze doradzi i chętna do współpracy.” Sebastian Ciesielski z Trans-Balds Kujawa, Ciesielski Sp.c.

Trans-Balds Kujawa, Ciesielski Sp.C., Rumiejki, NIP: 7861701541

„Transakcja jak i współpraca z firmą GO-leasing i Panią Moniką Kluską przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Jestem zadowolony ze współpracy. Nie mam zastrzeżeń” PIOTR WÓDKIEWICZ "EXPOBUD" PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TARGOWYCH

PIOTR WÓDKIEWICZ "EXPOBUD" PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TARGOWYCH, POZNAŃ, NIP: 7791011445

„Moją współpracę z firmą GO-leasing i doradcą leasingowym panią Moniką Kluską wspominam bardzo dobrze. Pani Monika była bardzo pomocna w każdej kwestii, sumienna i rzetelna. W przyszłości chętnie podejmę się kolejnej współpracy z panią Moniką i firmą GO-leasing. Polecam” Józef Dawiec PHU Makro-Bud

Józef Dawiec PHU Makro-Bud, Poznań, NIP: 7821475400

„Jestem bardzo zadowolony z usług firmy GO-leasing jak i doradztwa pani Moniki Kluski. Bardzo kompetentna osoba, pomocna, z którą bardzo dobrze się współpracuje. Nie wykluczone, że podejmę się kolejnego leasingu w przyszłości. Polecam” Sławomir Kujawa

Stone&Glass Sp. z o.o., Zgierz, NIP: 7322172242

„Współpraca z doradcą leasingowym panią Moniką Kluską była przyjemnością. Pani Monika była bardzo zaangażowana we współpracę, bardzo pomocna i elastyczna co do godzin spotkań. Jestem zadowolony ze współpracy i z szybkiego przebiegu transakcji. Polecam” Marcin Sabadasz

Biofarm Sp. z o.o., Poznań, NIP: 7780021575

„Zdecydowałem się na podjęcie współpracy z firmą GO-leasing i Panią Moniką Kluską, gdyż zależało mi na dobrej ofercie. Jestem zadowolony z podjętej współpracy i z kompleksowego doradztwa Pani Moniki. Mogę śmiało polecić” Paweł Gładkowski z PGM Paweł Gładkowski

PGM Paweł Gładkowski, Poznań, NIP: 7781038454

Witam, Miałem przyjemność skorzystać z usług firmy GO-leasing Region Południe - oddział w Bielsku Białej prowadzony przez Panią Joannę Matuszewską. Jestem bardzo mile zaskoczony - profesjonalna, miła i szybka obsługa. Kontakt i współpraca z panią Matuszewska oceniam na 5+. Bardzo szybko i profesjonalnie pomogła mi w załatwieniu pożyczki na samochód. Z mojej strony 100% zadowolenia z szybkiej i fachowej obsługi. Szczerze polecam każdemu kto szuka firmy leasingowej.

Łukasz Putlak, Rybnik, NIP: 9691315218

„Cieszę się z transakcji i ze współpracy z firmą GO-leasing oraz Panią Moniką Kluską. Pani Monika była bardzo pomocna. W przyszłości planuję kolejne transakcje z tą firmą i panią Moniką. Wszystkim polecam” Artur Kądzielewski

Artur Kądzielewski, Koszalin, NIP:6692477861,

„ Jestem naprawdę mile zaskoczona szybkością całej transakcji leasingowej. Doradca pani Monika Kluska była osobą bardzo zaangażowaną we współpracę, bardzo pomocną. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo szybka i na bardzo dobrym poziomie jakość usług. Chętnie skorzystam w przyszłości. Wszystkim gorąco polecam” Julita Grześkowiak

Wiatr Odnowy Sp.z o.o., Pecna, NIP: 7773231426

„Współpraca z doradcą leasingowym panią Moniką Kluską była na jak najwyższym poziomie, profesjonalna, bez zastrzeżeń. Doradca bardzo pomocny i rzetelny.” Przemysław Przybylski

Introx Sp. Z o.o., Poznań, NIP:7792054439

„Współpracę z panem Mariuszem Dobosz i firmą GO-leasing oceniam na bardzo wysokim poziomie. Pan Mariusz wykazał się profesjonalizmem, świetnym doradztwem. Wszystko załatwił tak jak chciałam, pełna kompetencja. Fantastyczne podejście do Klienta i świetna współpraca. Polecam” "TELLY TRANS" BOGUMIŁA PENKALA

"TELLY TRANS" BOGUMIŁA PENKALA, PILSZCZ, NIP: 7481528013

„Współpraca z firmą GO-leasing jak i doradcą leasingowym panią Moniką Kluską na najwyższym z najwyższych poziomie , pełna opieka Pani prowadzącej, miła obsługa i profesjonalizm. Współprace mogę opisać w samych superlatywach. Cała transakcja została przeprowadzona bardzo szybko i sprawnie. Pani Monika była bardzo zaangażowana. Zawsze była szybka odpowiedź i reakcja ze strony Pani Moniki na moje pytania. W skali od 1 do 10 jestem zadowolony na 11 z plusem. Wszystkim polecam” PHU DORIS TOMASZ PLUTA

PHU DORIS TOMASZ PLUTA, RAKONIEWICE, NIP: 7791432661

„Bardzo sobie cenię współpracę z firmą GO-leasing i panią Moniką Kluską. Bardzo kompetentna osoba na odpowiednim stanowisku. Bardzo dobrze mi się pracowało z panią Moniką, bardzo pomocna i kontaktowa osoba. Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Na pewno podejmę się kolejnego leasingu i chętnie wejdę w kolejną współpracę z panią Moniką. Bardzo polecam” Mariusz Lelonek

MARIA LELONEK F.H.U., KRAKÓW, NIP: 7371898157

„Współpraca z panem Krzysztofem Kaczanowskim jak i firmą GO-leasing była udana. Pan Krzysztof był bardzo pomocny w wielu kwestiach, zawsze udzielił profesjonalnego doradztwa. Szybko reagował na zgłaszane pytania i szukał rozwiązań. Jestem zadowolony i chętnie skorzystam z kolejnych ofert firmy GO-leasing i pomocy Pana Krzysztofa” TOMASZ BEKIER

MOTO-USLUGI, GORZÓW WIELKOPOLSKI, NIP: 5991013873

„Współpraca z doradcą leasingowym panią Moniką Kluską jak i firmą GO-leasing przebiegła sprawnie, bez opóźnień. Cały czas korzystam z leasingu i w przyszłości może wejdę w kolejną współpracę” Przedsiębiorstwo budowlane MMB Maciej Żurawka

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "H E N P O L" EXPORTIMPORT HENRYK JABŁOŃSKI, MIANOWICE, NIP:6190003558

„Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą GO-leasing i panią Moniką Kluską. Pani Monika jest osobą, bardzo pomocną, serdeczną i zawsze uśmiechniętą. Współpraca naprawdę w bardzo miłej atmosferze, wszystkim zawsze polecam. Każda transakcja powinna tak sprawnie przebiegać, bezproblemowo i w fantastycznej atmosferze. W przyszłości nie zawaham się podjąć kolejnej współpracy”

KAMENTO INVESTMENTS SP. Z O.O., POZNAŃ, 7811905158

„ Współpraca z panem Jackiem Wójcik jak i firmą Go-leasing była przyjemnością. Jestem bardzo zadowolona z doradztwa Pana Jacka, zawsze służył pomocą, udzielał rzetelnych odpowiedzi w razie pytań i wątpliwości. Zawsze polecam doradztwo Pana Jacka i usługi firmy GO-leasing” Maria Dziugieł, Indywidualna Praktyka Pielęgniarek

Dziugieł Maria, Zielonka, NIP:1180720818

„Jeśli chodzi o współpracę z doradcą leasingowym Panią Moniką Kluską to jestem zadowolony. Wszystko załatwiła, była bardzo pomocna. Przyjemnie z Panią Moniką się współpracowało. Polecam” Grzegorz Balcerski

GRZEGORZ BALCERSKI, WRZEŚNIA, NIP:7891334219

„ Transakcja jak i współpraca z firmą GO-leasing przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Jestem zadowolony. Doradca leasingowy pani Monika Kluska była pomocna. Mogę polecić” SALWADOR JAGIELSKI DIRECT SERVICE

SALWADOR JAGIELSKI DIRECT SERVICE, OPOLE, NIP: 6492144623

„Współpraca z firmą GO-leasing i doradcą leasingowym panią Moniką Kluską przebiegła poprawnie. Pani Monika jest osobą miła i konkretną. Dziękuję za współpracę.” PEPIK JAKUB KRISKO

PEPIK JAKUB KRISKO, POZNAŃ, NIP: 7792311988

„ Jestem zadowolony ze współpracy z panem Jackiem Wójcikiem i firmą GO-leasing. Pan Jacek wszystko przeprowadził sprawnie. Jestem zadowolony. Polecam”

Waldemar Nowakowski, Koszalin, NIP: 6691335656

„Współpraca z firmą Go-leasing jak i doradcą leasingowym panem Krzysztofem Kaczanowskim przebiegła sprawnie. Jestem zadowolony ze współpracy. W przyszłości może podejmę się kolejnego leasingu.”

Jerzy Kułaczkowski, Piła

"Współpracę z firmą leasingową oceniam bardzo dobrze. Wszystko sprawnie, dobrze przeprowadzone. W przyszłości chętnie podejmę kolejną współpracę. Polecam.”

Sanitech Hurtownia Instalacyjna Tomasz Sędzicki, Koszalin, NIP: 6691608841

„To moja pierwsza współpraca z firmą leasingową. Pan Jacek Wójcik dużo rzeczy wyjaśniał, bardzo sympatyczna osoba i mogę wyrazić się o nim w samych superlatywach. Może w przyszłości skorzystam ponownie z oferty leasingowej.”

"SPYCH" Jacek Spychalski, Białogard, NIP: 6721124497

„ Współpraca przebiegła bardzo dobrze. Jestem bardzo zadowolony i chętnie skorzystam z kolejnych usług. Współpraca z doradcą oddziału Kielce przebiegła w sposób profesjonalny. Polecam”

P.K.ACTIVE + KALINOWSKI ŁUKASZ, Zawadzkie, NIP: 7561551304

„Jestem zadowolony z usług GO-leasing. Wszystko przebiegło sprawnie, nie mam zastrzeżeń. Rzetelna firma i doradca. Chętnie nawiążę współpracę na tych samych warunkach, bo są dla mnie satysfakcjonujące.”

PIOTR KOZIOŁ, JAROSŁAW BYKOWSKI TECHEM SPÓŁKA CYWILNA, Chorzów, NIP: 6272681721

Pani Joanna Matuszewska z firmy GO-leasing Region Południe skutecznie spełniła nasze oczekiwania. znalazła samochód odpowiadający naszym wymaganiom i potrzebom, na miarę naszych możliwości finansowych, w bardzo dobrym stanie technicznym. Pani Joanna cechuje się dużym profesjonalizmem i skutecznością w działaniu. Polecam współpracę !!!!

Krystyna Frączyk P.H.U. "ALMA-SERWIS" NIP:644-179-37-77

„Moja współpraca z doradcą leasingowym panią Moniką Kluską jak i firmą GO-leasing przebiegła sprawnie i bezproblemowe. Wszytko zostało przeprowadzone tak jak tego oczekiwałem. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam” BAR&TOM Trans Tomasz Wodziński

BAR&TOM Trans Tomasz Wodzińśki, Radziejów, NIP: 8891513595

Panią Joannę Matuszewską poznaliśmy „z polecenia” od osoby, która nie należy do grona naszych bliskich współpracowników i przyjaciół. Mimo braku bliskich relacji, po pierwszej rozmowie telefonicznej zaufaliśmy Pani Joannie do tego stopnia, że odsunęliśmy innych pośredników w sprawie poszukiwania dla nas konkretnego egzemplarza samochodu i zorganizowania procesu pozyskania środków w ramach leasingu. Szybkie, profesjonalne i precyzyjne działania Pani Matuszewskiej umożliwiły nam pozyskanie korzystnego pakietu usług leasingu i ubezpieczeń. Po niedługim czasie wyjechaliśmy z salonu sprawnie wyszukanym przez team Pani Joanny autem. Bardzo polecamy współpracę z Panią Joanną – jest to osoba niezwykle miła, komunikatywna, obowiązkowa i kompetentna. Dba o interesy swoich klientów dopasowując rozwiązania do ich potrzeb i możliwości finansowych. Od momentu rozpoczęcia naszej współpracy nie było ani jednej sytuacji stresowej, a Pani Joanna monitoruje dalszy przebieg współpracy z firmami w ramach pozyskanych umów. Nasza ocena: celująca. Z czystym sercem polecamy a Pani Joannie serdecznie dziękujemy!

Małgorzata Szelenbaum wraz z mężem, Maciejem Szelenbaum Tel: 730 535 346, NIP: 7941252128

„Transakcja leasingowa przebiegła sprawnie i prawidłowo. Współpraca z firmą GO-leasing i doradcą panią Moniką Kluską przebiegła w jak najlepszym porządku. Pani Monika była pomocna, doradziła, jeśli zachodziła taka potrzeba. Nie mam żadnych zastrzeżeń. W przyszłości jeśli nadarzy się okazja chętnie skorzystam z kolejnej oferty firmy GO-leasing. Polecam” Bartłomiej Sarnowski

TITTA.PL KRYSTYNA KRZESZEWSKA, DĄBRÓWKA, NIP: 7291697681

"Jestem zadowolony ze współpracy z firmą GO-leasing i doradcą leasingowym panią Moniką Kluską, która odegrała kluczową rolę w tej transakcji. Ze względu na jej osobę zdecydowałem się na współpracę. Pani Monika jest osobą merytorycznie bardzo dobrze przygotowaną. Mogłem liczyć na jej profesjonalne doradztwo poza standardowymi godzinami. Chętnie podejmę się kolejnej współpracy z firmą GO-leasing i panią Moniką Kluską. Wszystkim polecam" Auto Moto Trans Tomasz Kubica

Auto Moto Trans Tomasz Kubica, Rogalin, NIP: 6221354521

„ Cała transakcja jak i współpraca z doradcą leasingowym panem Krzysztofem Kaczanowskim przebiegła w jak najlepszym porządku. Jestem zadowolony z przebiegu całej usługi firmy Go-leasing. W przyszłości jeśli zajdzie taka potrzeba zdecyduję się na kolejną współpracę z firmą leasingową i panem Krzysztofem. Polecam”

DAWID WIKOŃSKI TRANS BUD, Krzeszyce, NIP: 4290066474

„Współpraca z firmą GO-leasing przebiegła prawidłowo, bez żadnych zastrzeżeń. Pan Mariusz Dobosz przeprowadził wszystko sprawnie. Chętnie podejmę się kolejnej współpracy w przyszłości. Polecam firmę i doradcę.”

Damian Cuglowski ATZ polska Sp. Z o.o. , Gliwice, NIP: 6312657931

„Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą GO-leasing i doradcą leasingowym panią Moniką Kluską. Była bardzo pomocna, wszystkiego dopilnowała. Chętnie nawiązałbym kolejną współpracę. Wszystkim polecam” Best-Bruk Tobiasz Roszak

Best-Bruk Tobiasz Roszak, Borek Wielkopolski, NIP: 6961757090

„Jeśli chodzi o współpracę zarówno z doradcą leasingowym panią Moniką Kluską i firmą GO-leasing to nie mam żadnych zastrzeżeń. Jestem bardzo zadowolony. Pani Monika była bardzo pomocna, współpraca była satysfakcjonująca i gdybym miał się zdecydować na kolejny leasing to właśnie z panią Moniką. Polecam” DOM & OGRÓD - ZBIGNIEW WYCHOWANIEC

DOM & OGRÓD - ZBIGNIEW WYCHOWANIEC, POZNAŃ, NIP: 7811033793

„Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z doradcą leasingowym panią Moniką Kluską i firmą GO-leasing. Wszystko przebiegło sprawnie i tak jak się spodziewałam. Pani Monika przeprowadziła wszystko w jak najlepszym porządku. Mogę polecić wszystkim” Iwona Gorzelniak

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA IWONA KATARZYNA GORZELNIAK ,,Z ANGIELSKIEJ SZAFY", WOLSZYN, NIP: 9231190287

„Cieszę się, że współpracowałem z doradcą leasingowym panią Moniką Kluską i firmą GO-leasing. Jako nowo otwarta firma uzyskałam wiele wsparcia i pomocy przy współpracy. Nie było żadnych problemów, wszystko przebiegło sprawnie. Wszystkim polecam” FIRMA TRANSPORTOWA MAREK NOWAK

FIRMA TRANSPORTOWA MAREK NOWAK, POZNAŃ, NIP: 7792323365

Dzięki Oferteo.pl zaczęła się moja współpraca z GO-leasing, w szczególności z Panią Joanną Matuszewska. Pani Joanna jest osobą profesjonalną, konkretną, a zarazem bardzo sympatyczną. Zawsze służyła swoją pomocą. Współpraca przebiegła sprawnie i bez zarzutu. Polecam - obsługa na wysokim poziomie

B-TRANS Bogusław Brożyna, Łaziska Górne, NIP: 7952354424

„Podjęłam współpracę z firmą GO-leasing i z panią Moniką Kluską z polecenia. Jestem bardzo zadowolona. Pani Monika była bardzo pomocna, nie mam żadnych zastrzeżeń co do współpracy i firmy. Wszystkim mogę polecić” Magdalena Nowak

MAGDALENA NOWAK MN - ATUT, ZALASEWO, NIP:7821111000

„Współpraca przebiegła sprawnie i sympatycznie. Doradca oddziału Kielce przeprowadził wszystko bardzo fachowo i rzetelnie. Wszystkim gorąco polecam”

„PRIME STAGE” HALINA POSPIESZAŁOWSKA, Bytom, NIP: 6261377706

„Jestem bardzo zadowolony z usług firmy GO-leasing. Wszystko naprawdę było super. Pan Mariusz jest bardzo kompetentną osobą. Świetny doradca, pomógł mi wszystko załatwić. Współpracę z nim w skali od 1-10 oceniam na 11! Chętnie podejmę się kolejnej współpracy. Wszystkim bardzo polecam”

USŁUGI TRANSPORTOWE - ANDRZEJ TARAS, Stalowa Wola, NIP: 7361160160

„ Jestem zadowolony ze współpracy z doradcą i firmą GO-leasing. Cała transakcja przebiegła dość sprawnie. Nie miałbym oporów, żeby podjąć współpracę po raz drugi”

Home Master Sp. z o.o. , Grzegorz Kędzierski, Będzin, NIP: 6252450912

„ Cała transakcja oraz współpraca z firmą Go-leasing jak i panem Krzysztofem Kaczanowskim była jak najbardziej w porządku. Wszystko zostało prawidłowo przeprowadzone. W przyszłości może nawiąże współpracę. Polecam”

GLASSGO DANIEL KACZMAREK, Gorzów Wielkopolski, NIP: 5991347232

"Jestem zadowolony ze współpracy z doradcą leasingowym panią Moniką Kluską jak i  firmą GO-leasing. Cała transakcja przebiegła bardzo sprawnie i bezproblemowo. Jestem bardzo zadowolony a współpracę z panią Moniką oceniam na szóstkę. Wszystkim polecam" ARTUR PTAK "BLACH-DACH"

ARTUR PTAK "BLACH-DACH", WIELICZKA, NIP:6781264428

„ Leasingu podjąłem się po raz pierwszy i przyznam szczerze, że obsługa była perfekcyjna. Profesjonalizm w wykonaniu pana Krzysztofa Kaczanowskiego jest pełen podziwu. Wszystkiego dopilnował, tłumaczył wszystko w razie niejasności. Był bardzo pomocny. Wszystkim polecam"

RehActive NATALIA WARDZIŃSKA, Bartosz Lickindorf, Piła, NIP: 7642506992

„Cała transakcja przebiegła owocnie i sprawnie. Doradca leasingowy był pomocny. Polecam”

TRANSPORT TOWAROWY S.C. MARIAN NOWAKOWICZ, JERZY PIEJDAK, Paczków, NIP: 7532142098

„ Współpracę z firmą leasingową jak i z panem Mariuszem Doboszem oceniam bardzo wysoko. Pan Mariusz jest profesjonalistą w tym co robi, jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Potrafi świetnie doradzić, jest bardzo pomocny i zaangażowany we współpracę po dzień dzisiejszy. Takie osoby jak pan Mariusz powinny pracować we wszystkich instytucjach związanych z doradztwem i nie tylko. Na pewno chętnie i z przyjemnością podejmę się kolejnej współpracy w przyszłości. Wszystkim gorąco polecam”

Kinga Mrowiec z KARTO TRADE sp. z o.o. , Zabrze, NIP: 6482766659

„Współpracę z firmą GO-leasing odbieram dobrze i nie mam nic do zarzucenia. Transakcja przebiegła sprawnie i jestem bardzo zadowolona. Chętnie podejmę kolejną i wszystkim polecam”

ProActive Ewa Błachut, Lipowa, NIP: 5532327425

„ Współpraca z firmą GO-leasing przebiegła bardzo fajnie. Doradca przeprowadził wszystko prawidłowo i sprawnie. Chętnie skorzystam ponownie z ofert firmy GO-leasing”

Grzegorz G. BIURO FINANSOWE "PROFIT" JAKONIUK DANUTA, Knurów, NIP: 9690400181

„Jestem zadowolony ze współpracy. Bardzo miła obsługa. Pan Mariusz wykazał się bardzo dużym profesjonalizmem. Chętnie polecę każdemu”

FIRMA SZKOLENIOWA RADZIEJOWSKI KRZYSZTOF, Częstochowa, NIP: 5731136018

„ Współpracę z firmą i panem Mariuszem Doboszem odbieramy rewelacyjnie. Cała transakcja przebiegła szybko i bardzo sprawnie. Pan Mariusz był bardzo pomocny, odpowiadał na każde pytania i telefony. Obsługiwał nas wzorowo, praktycznie wszystko było przygotowane i odbyło się bez wielu naszych przyjazdów. Nie spodziewaliśmy się tak dobrej obsługi. Chętnie skorzystamy jeszcze raz z oferty przy kolejnym zakupie. Z czystym sumieniem polecamy firmę i Pana Mariusza Dobosza”

PENTAGRA PRO Sp. z o.o. , Radzionków, NIP: 6452538250

„Jestem zadowolony ze współpracy z doradcą panią Moniką Kluską oraz firmą GO-leasing. Bardzo profesjonalne podejście i doradztwo. Pani Monika była bardzo pomocna. Chętnie korzystam z jej pomocy. Wszystkim mogę śmiało polecić” Piotr Fisher

Agencja Celna OPTIMA Maciej Mizerka, Piotr Fischer S.J. , Poznań, NIP: 7790002496

„Współpracę z firmą GO-leasing i doradcą panią Moniką Kluską wspominam bardzo dobrze. Wszystko przebiegło sprawnie i prawidłowo, pani Monika wszystkiego dopilnowała i była bardzo pomocna. Chętnie skorzystam z kolejnych ofert pani Moniki i firmy GO-leasing. Wszystkim gorąco polecam” Andrzej Mikulski Transport

Andrzej Mikulski, Wierzchowo, NIP: 6741183511

„Cała transakcja i współpraca z firmą GO-leasing przebiegła sprawnie. Współpracę z doradca leasingowym panią Moniką Kluską oceniam dobrze. Jestem zadowolony” EURO VAT MICHAŁ SITKOWSKI

EURO VAT MICHAŁ SITKOWSKI, POZNAŃ, NIP: 9721089578

„Moją współpracę z doradcą leasingowym panią Moniką Kluską oceniam na 5 z plusem. Pani Monika była pomocna i cała transakcja z firmą GO-leasing przebiegła sprawnie. Być może nawiążę kolejną współpracę. Polecam firmę i panią Monikę Kluskę” Danuta Kurleto

ELEKTROBUD TOMASZ KURLETO, LĄDEK, NIP: 6651190625

„Mogę polecić usługi firmy GO-leasing jak i doradztwo pani Moniki Kluski. Pani Monika chętnie służy pomocą, doradzi. Współpracuję po raz kolejny z firmą i Panią Moniką i jestem zadowolony” Zbigniew Gromadziński

Z. GROMADZIŃSKI, A. STACHOWIAK, E. SELIGA I S. MARKOWSKI - "WINDA" ZAKŁAD ELEKTROMECHANIKI DŹWIGOWEJ SPÓŁKA JAWNA, POZNAŃ, NIP:7820006459

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy GO-leasing. Cała transakcja została przeprowadzona sprawnie i fachowo. Dużą zaletą jest możliwość wzięcia auta używanego w leasing, gdyż inne firmy nie oferują takich usług. Interesował mnie konkretny model auta i dzięki leasingowi mogłem go nabyć. W przyszłości chętnie skorzystam z oferty leasingowej. Polecam”

Tomasz Ostański Alfex Invest Sp.z o.o. , Kraków, NIP:6772385084

„ Założyłem działalność i jest to moja pierwsza współpraca z firmą leasingową. Zostałem obsłużony bardzo profesjonalnie przez pana Mariusza Dobosza. Wszystko zostało dla mnie dokładnie przygotowane, o nic nie musiałem się martwić. Dodatkowo udzielono mi pełnych informacji i wszystko w razie pytań wytłumaczono. Czułem się bardzo komfortowo i cieszę się, że firma mi zaufała. Chętnie polecam innym przedsiębiorcom i moim znajomym”

Jago Jarosław Gołębiowski, Czerwionka-Leszczyny, NIP: 6422470122

" Nie mam żadnych zastrzeżeń co do współpracy z firmą GO-leasing. Cała transakcja została przeprowadzona sprawnie i prawidłowo. Do chwili obecnej wszystko prowadzone jest w porządku. Polecam wszystkim."

Mikołaj Dramowicz, Poznań, NIP: 7393362530

„ Jestem bardzo zadowolona z usługi leasingowej firmy GO-leasing, jak i ze współpracy z doradcą leasingowym - panią Jolantą Małecką. Pani Jolanta była naprawdę bardzo pomocna, przewspaniała osoba, mogę wskazać same plusy i wychwalać osobę pani Jolanty cały czas. Była naprawdę wielką opoką w transakcji, wszystkiego dopilnowała, będąc przy tym osobą bardzo miłą i pomocną. Naprawdę można na pani Jolancie polegać i jak nadejdzie taka potrzeba chętnie skorzystam z usług firmy GO-leasing i wejdę we współpracę z panią Jolantą raz jeszcze. Polecam wszystkim gorąco”

Justyna Maziec VIRIDIS Sp. z o.o. , Olsztyn, NIP: 7393866213

„ To jest mój pierwszy leasing. Z panem Jackiem Wójcikiem nawiązaliśmy bardzo przyjemną współpracę i cieszę się, że cała transakcja przebiegła sprawnie. Jestem bardzo zadowolony i nie mam żadnych zastrzeżeń”

Łukasz Materka, DROBMAT, Bobrowice, NIP: 8391717975

„ Moja współpracę z firmą jak i doradcą leasingowym panem Jackiem Wójcikiem kojarzę bardzo pozytywnie. Cała transakcja została przeprowadzona w ekspresowym tempie, całość trwała krócej niż się spodziewałem. Warunki zaproponowane przez pana Jacka były naprawdę bardzo korzystne, a sama osoba pana Jacka wywarła bardzo pozytywne wrażenie. Jestem bardzo zadowolony i chętnie polecę każdemu”

Grzegorz Latoszewski, Koszalin, NIP: 6692386638

„Współpraca przebiegła bardzo dobrze, na 5 z plusem. Jestem bardzo zadowolony, wszystko sprawnie, doradca bardzo pomocny. Jestem na tyle zadowolony, że planuję kolejny zakup w tym roku”

Norbert Ogłaza, Certes Sp. z o.o. , Warszawa, NIP: 5213445303

"Współpracę z GO-leasing oceniam bardzo dobrze. Bardzo dużym atutem usługi jest kompleksowość. Wszystkie dokumenty zostały bardzo szybko załatwione, z dostarczaniem do domu. Dla ludzi zapracowanych jest to bardzo duża wygoda. Obsługa na wysokim poziomie, szybkie załatwienie wszystkich formalności od A do Z, kompetencja. Wszystkim śmiało mogę polecić."

ECO THERMICA Tomasz Kwaśniewski, Kielce, NIP: 9590716200

„Współpraca z firmą GO-leasing przebiegła dobrze i bezproblemowo. Jestem zadowolony z usług świadczonych przez firmę. Polecam.”

Alusolution Tomasz Jendroszczyk, Międzyrzecze Górne, NIP: 9372676135

"Co prawda miałem problemy u dostawcy sprzętu jaki wyleasingowałem związany z wadą fabryczną, jednakże partner GO-leasing wykonał swoją pracę prawidłowo i udzielił wskazówek na temat możliwości reklamacji."

P.P.H.U ROLMEX, Bystrzyca, NIP: 9121454035

"Współpracę z firmą GO-leasing jak i z doradcą panem Krzysztofem oceniam na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie pana Krzysztofa jest imponujący. Pan Krzysztof był zawsze pod telefonem,w razie pytań udzielał zawsze rzetelnych i fachowych odpowiedzi. Wykazał się elastycznością co do godzin pracy i usług, oddany swojej pracy w 100 procentach. Chętnie w przyszłości skorzystam z usług GO-leasing i doradztwa pana Krzysztofa. Naprawdę polecam"

LUXM PAWEŁ RELIS, Gorzów Wielkopolski, NIP: 5992420787

„Współpraca z firmą GO-leasing przebiegła prawidłowo. Wszystko przebiegło sprawnie i było w porządku. W przyszłości może skorzystam po raz kolejny. Polecam”

Jacek Łokaj F.H.U. KONKRET, Modlniczka, NIP: 8731246866

„ Cała transakcja z firmą GO-leasing i współpraca z panią Jolantą Małecką przebiegła bardzo sprawnie. Dla pani Jolanty jako doradcy wystawiam 6-stkę za poświęcenie swojego czasu i elastyczność. Jestem bardzo zadowolony. Zarówno firma jak i pani Jolanta Małecka godni polecenia.”

SŁAWOMIR ZYŚK - REM - BUD, Zamość, NIP: 7581425577

Moją współpracę z firmą GO-leasing oceniam bardzo dobrze. Cała transakcja przebiegła bardzo sprawnie i bezproblemowo. Doradca leasingowy, pan Jacek Wójcik, był bardzo pomocny. Chętnie skorzystam ponownie z oferty leasingowej. Polecam.”

Agnieszka Kalinowska, Koszalin , NIP: 6692301671

„Jestem zadowolony ze współpracy z GO-leasing. Wszystko przebiegło sprawnie i prawidłowo, włącznie z ubezpieczeniem. Polecam wszystkim firmom.”

Rafał Wójtowicz FHU „MARIKA, Bodzechów, NIP: 6611062743

„Jestem zadowolony ze współpracy. Doradca oddziału w Kielcach to odpowiednia osoba, na odpowiednim stanowisku. Wie co robi. Chętnie skorzystam ponownie z usług GO-leasing.”

Dariusz Szymkiewicz, FOB Sp. z o.o. , Kielce, NIP: 6572918506

Zawarcie umowy leasingu i cała transakcja przebiegła błyskawicznie. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę GO-leasing. Przy kolejnej potrzebie dofinansowania leasingiem będę już wiedział do kogo się zwrócić."

Klub Inwestorów Sp. z o.o., Częstochowa, NIP: 9492198827

Skorzystałem z metody finansowania inwestycji kredytem gotówkowym. Jestem zadowolony ze sprawności obsługi a przede wszystkim z szybkości uzyskania środków pieniężnych, mając na uwadze przedłużające się procedury bankowe.

Marcin Kuczka, Gliwice

"Jestem w pełni zadowolony z transakcji oraz z doradztwa pana Krzysztofa Kaczanowskiego. Jako doradca leasingowy wykazał się profesjonalizmem, był bardzo pomocny i słowny. Zawsze pojawiał się we wskazanym terminie i o czasie, robił wszystko co w jego mocy aby przyspieszyć niektóre sprawy. Oby było jak najwięcej takich doradców. Polecam"

Patryk Olszewski, Gorzów Wielkopolski, NIP: 5992435613

„ Jestem zadowolony z transakcji z GO-leasing oraz z usług i pomocy pana Krzysztofa Kaczanowskiego. Wszystko zostało przeprowadzone bez zarzutów i bez większych problemów. Pan Krzysztof był bardzo pomocny i słowny. Bardzo dobrze oceniam współpracę, dlatego wszystkim polecam”

Firma Ogólnobudowlana REMBUD Michał Kuliberda, Lubaszcz, NIP: 5581820628

„Współpraca z zarówno z firmą GO-leasing jak i doradcą leasingowym panią Jolantą Małecką była owocna. Wszystko przebiegło sprawnie. Pani Jolanta była bardzo pomocna. Jestem zadowolona i polecam.”

Accelleror Sp. z o.o. , Kos Izabela, Konstancin Jeziorna, NIP: 1231283197

„Firmę GO-leasing jak i doradcę Jolantę Małecką odbieram bardzo dobrze. Cała współpraca przebiegła szybko i sprawnie. Pani Jolanta była bardzo pomocna, idealnie wszystkiego dopilnowała. Jestem bardzo zadowolony. Polecam”

Piotr Stefańczyk Pośrednictwo Handlowe, Ostrów Mazowiecka, NIP: 7591693144

„ Jestem zadowolony ze współpracy z firmą GO-leasing . Wszystko przebiegło sprawnie i szybko. Wszystko było przygotowane prawidłowo i na czas. Pan Jacek Wójcik był bardzo pomocny. Chętnie skorzystam ponownie.”

P.P.H.U.CEZARY KAMIŃSKI, Koszalin, NIP: 6692296289

"Moją współpracę z GO-leasing odceniam bardzo pozytywnie. Doradca oddziału Kielce jest pasjonatem tego co robi. Korzystając z ogromnego doświadczenia doradza, a i nierzadko odradza różne dziwne rozwiązania, sprawnie przeprowadzając przez meandry ofert różnych leasingodawców. W przyszłości chętnie podejmę kolejną współpracę. Bardzo polecam. "

Małgorzata Michalik, go-pack.pl, Koszalin, NIP: 6311994106

„ Jestem zadowolony ze współpracy z firmą GO-leasing. Wszystko zostało przeprowadzone profesjonalnie od początku do końca. Chętnie podejmę współpracę ponownie. Polecam”

PPHU"KAMPOL" S.C.PIOTR KAMIŃSKI, Modła, NIP: 5691716636

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z oddziałem Kielce oraz z firmą GO-leasing. O doradcy możemy wypowiedzieć się w samych superlatywach. Profesjonalna osobowość, świetny doradca i bardzo pomocny w każdej sytuacji. Z oddaniem podchodzi do swojej pracy, niejednokrotnie poświęcając swój czas prywatny. Udzielił nam często pomocy i doradztwa. Gdyby wszystkie współprace były prowadzone w taki sposób transakcje byłyby 100 % udane. Polecam moim znajomym i każdemu kto szuka bardzo dobrej i udanej współpracy leasingowej.”

Karol Mazur Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Górniak-Mazur, Kielce, NIP: 6572559220

"Jestem początkującym przedsiębiorcą i otrzymałem wsparcie od Pana Marusza z GO-leasing zarówno przed jak i po zawarciu umowy leasingowej."

LARWA TRANS ŁUKASZ MEŁECH, Gliwice, NIP: 6312507597

"Przeanalizowaliśmy kilka ofert. Wybraliśmy najkorzystniejszą, którą zaoferował Pan Mariusz Dobosz z sieci GO-leasing. Usługa przebiegła szybko, sprawnie i kompetentnie."

MK Event Studio Marta Błachut, Lipowa, NIP: 5532340727

"Jestem zadowolony z poziomu usług jaki zaoferowała mi firma GO-leasing. W przyszłości będę chciał również skorzystać z jej usług."

ELINFO SYSTEM Dariusz Zaczkowski, Gliwice, NIP: 9690119308

"W przyszłości chętnie skorzystam po raz drugi z usług firmy GO-leasing oraz doradztwa pana Krzysztofa. Moja ocena pomocy i fachowości w usługach to piątka. Pan Krzysztof wszystkiego dopilnował, pozałatwiał wszystko jak należy. Jestem zadowolony i polecam"

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA Łukasz Kopciuch, Gorzów Wielkopolski, NIP: 7651572876

„ Cała transakcja oraz współpraca z firmą Go-leasing jak i panem Krzysztofem przebiegły bezproblemowo. Wszystko było w porządku, pan Krzysztof był pomocny i nie mam zastrzeżeń co do współpracy. Polecam”

ALBAR WYWÓZ NIECZYSTOŚCI WACŁAW LOCHERT, Gorzów Wielkopolski, NIP: 5992004764

„ Współpraca z firmą GO-leasing przebiegła sprawnie. Całą współpracę oceniam bardzo dobrze. Polecam”

BO-TRANS FIRMA TRANSPORTOWA USŁUGI PRODUKCJA I HANDEL Bogdan Godlewski, Ostrołęka, NIP: 7571158637

„ Jestem zadowolony z leasingu i ze współpracy z firmą GO-leasing jak i doradcą -panią Jolantą Małecką. Cała transakcja została przeprowadzona sprawnie. Chętnie skorzystam ponownie. Polecam”

"MAXIMUS" Jarosław Stańczyk, Ząbki, NIP: 1130072493

"Jestem zadowolony z obsługi całej transakcji i podpisania umowy leasingowej. Umowa została zawarta bezproblemowo, a do całej usługi nie mam zastrzeżeń."

PHU OBSESSION KRZYSZTOF DUSZA, Żernica, NIP: 9691442069

"Jestem bardzo zadowolony z transakcji z firmą GO-leasing i z doradztwa pani Moniki Kluski. Bardzo kompetentna osoba, wykazała się dużą wiedzą i fachowością. Pomocna w każdej sprawie leasingowej. Cieszę się, że mogłem współpracować właśnie z panią Moniką i firmą GO-leasing. Polecam” Michał Wojtkowiak

PU Dach-Styl, Poniec, NIP: 6961697560

„Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, jaką podjęłam z firmą GO-leasing i doradcą-panem Krzysztofem Kaczanowskim. Zrobił więcej niż oczekiwałam, był naprawdę bardzo pomocny w każdej kwestii. Od początku do końca był mocno zaangażowany i pomógł w ewentualnych problemach. Naprawdę super obsługa. Pan Krzysztof jak i firma GO-leasing są naprawdę godni polecenia.”

EJ JOB EWA JÓŹWIK, Gorzów Wielkopolski, NIP: 5991073208

„Doradca leasingowy pani Monika Kluska to osoba godna polecenia. Całą współpracę z firmą GO-leasing i z panią Moniką oceniam bardzo dobrze. Jestem zadowolony. W przyszłości chętnie podjąłbym się kolejnej współpracy."STEF-BUD SEBASTIAN STEFANIAK

STEF-BUD SEBASTIAN STEFANIAK, OBORNIKI, NIP: 7631618730

Szybki, bezpośredni kontakt, pełna współpraca, umiejętna analiza potrzeb i możliwości. Krótko, profesjonalna obsługa klienta - polecam Artur Sypień.

Progres PD Artur Sypień, Jelcz-Laskowice, NIP: 9121090308

Serdecznie polecam firmę Pani Katarzyny ! Dlaczego? Jestem właścicielem firmy ,często wyjeżdżam i ważna jest dla mnie bezproblemowa mobilność. Formalności związane z załatwieniem merytorycznym finansowania przebiegły niezwykle sprawnie i na wysokim poziomie profesjonalizmu. Dodatkowo otrzymałem spory upust na samochód i dodatki. Szybka rejestracja oraz pomoc Pani Katarzyny spowodowała, iż w ciągu czterech dni od wybrania modelu samochodu dokonałem odbioru pojazdu. Ważne też dla mnie są koszty funkcjonowania firmy i wydatki związane z nawiązywaniem nowych relacji handlowych. Do tej pory jeździłem używanymi autami , myślałem ,że nowe auto z salonu to nie dla mnie ,przecież już po kupnie traci na wartości i do tego koszty serwisu i ubezpieczenia są wysokie. Nic bardziej mylnego. Zupełnie przypadkowo trafiłem w internecie na reklamę firmy GO-LEASING ze Świnoujścia. Już po pierwszej rozmowie telefonicznej zrozumiałem ,że leasing w tej firmie będzie ofertą spełniającą moje oczekiwania. Wreszcie nowe auto Citroen C-Elysse z zadziorną nowoczesną linią , bogatym wyposażeniem i ekonomiczną dynamiką było w moim zasięgu. Minimum formalności , wszystko przebiegło szybko i bez problemów. Po tygodniu wyjechałem nowym autem z salonu i mogłem się cieszyć się beztroską jazdą ponieważ korzystny pakiet OC/AC/NNW zapewniał mi spokój a dodatkowy pakiet serwisowy w racie uwalniał mnie od stresu związanego z systematyczną obsługą serwisu. Niskie miesięczne raty , bezawaryjny nowoczesny ekonomiczny samochód to był właściwy wybór dla mojej firmy. Początkowo byłem zdecydowany na używany pojazd, lecz argumenty nie tylko finansowe ale również zz bezpieczeństwa i gwarancji przekazane przez Panią Katarzynę nakłoniły mnie do zmiany zamiarów i jestem z tego powodu bardzo zadowolony. Gorąco Polecam współpracę z GO-leasing oddział w Świnoujściu, gdyż jest to firma godna zaufania i moich rekomendacji.

Piotr Trembecki właściciel sklepu z oświetleniem do mebli LEDWMEBLACH.PL

Wziąłem auto Ford Transit w leasing i muszę stwierdzić, że wszystko poszło bardzo sprawnie, szybko, jak nigdy. Wręcz bezdotykowo! Wszystko co miałem zrobić to podpisać umowę. Jestem nadzwyczaj zadowolony z usług Firmy GO-Leasing i doradcy Pana Dariusza Pisarskiego

CZESŁAW CIEMNY AUTO KORBI "S1", Radzyń Podlaski, Nip:5391097382

Kompetentny i pomocny doradca. Szybko i dobrze. Firma GO-Leasing warta polecenia, zaproponowano mi najlepszą ofertę leasingu. Bezproblemowo.

Polstar Sp. z o.o. , Czarna Białostocka, Nip:9661717219

Go Leasing to profesjonalni doradcy, pomocni, sympatyczni i rzetelni. Pan Jacek Wójcik jest osobą bardzo kompetentną i słowną. Nie miałem żadnych problemów. Nasza współpraca układała się wyjątkowo dobrze.

Fundacja "Pro Pomerania", Słupsk, Nip:8392811044

Moje odczucia są bardzo pozytywne. Wszystko na plus. Doradca firmy GO-leasing pomagał mi we wszystkich sprawach i problemach związanych dopinaniem formalności z firmą leasingową. Pan Jacek Wójcik to kompetentna i odpowiedzialna osoba. Godny polecenia.

USŁUGI FINANSOWE WILIŃSKI WALDEMAR WILIŃSKI, Manowo, Nip:6691451523

Jak najbardziej można polecić firmę GO-Leasing. Doradca był bardzo profesjonalny, rzeczowy i słowny. Nasza współpraca układa się wzorowo, dlatego planujemy kolejne zakupy dla naszej firmy za pośrednictwem GO Leasing.

Elektro-Cal sp. z o.o. , Miłobądz, Nip:5930106190

Polecam firmę GO -Leasing. Świetny doradca Dariusz Pisarski. Nie mogę mieć nic do zarzucenia. Wszystko przebiegło jak najbardziej pozytywnie. Firma i doradca zasłużyli na duży PLUS.

Sławomir Kozik MSK2 Usługi IT, Lublin, Nip:7122511047

Nie mam żadnych zastrzeżeń, mój doradca był kompetentny i profesjonalny. Na wszystkie moje pytania skrzętnie odpowiadał. Konkretnie i szybko załatwiona sprawa. Oby więcej takich rzetelnych firm jak GO-leasing.

TRANS - ZŁOM PAWEŁ CZUBIS, Olsztyn , Nip:743-173-42-42

Firma GO-Leasing bardzo dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków. Zdecydowanie to co robią, robią dobrze. Śmiało ich można polecić. Szybki kontakt, profesjonalna obsługa i żadnych problemów, nawet w przypadku szkody otrzymałem fachową pomoc.

ROBERT KOWALKOWSKI PRZETWÓRNIA OWOCÓW I WARZYW, Lubawa, Nip:744-109-20-06

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona bardzo miłą obsługą doradcy i kompetentnym podejściem do sprawy. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Polecam firmę GO-leasing!

FABRYKA SMAKÓW KAREN OWSIUKIEWICZ, Słupsk, Nip:8392726580

Odszukałem firmę GO-Leasing przez Internet i skontaktowałem się z Panem Dariuszem Pisarskim, który z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem utrzymywał ze mną stały kontakt. Natychmiast rozwiewał wszystkie moje uwagi i wątpliwości. Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Wybierając po raz drugi firmę leasingową, bez wahania zdecydowałbym się na doradcę Go-Leasing Pana Dariusza Pisarskiego. Gorąco polecam!

P.W.P.H. EXPORT-IMPORT "PAGMEX" Sp. z o.o. , Chełm, Nip:5630016815

Oczywiście firma godna polecenia! Nie było żadnych problemów. Odpowiedzialny doradca, był profesjonalny i kompetentny. Jestem jak najbardziej na tak. Zdecydowanie ponownie wybrał bym doradców GO-Leasing.

Mechanika Pojazdowa "Setlak" Mariusz Setlak, Manowo, Nip:4990025626

Leasing okazał się dla nas bardzo atrakcyjną metodą sfinansowania naszych zakupów. Gdy będziemy chcieli skorzystać z kolejnych możliwości leasingowych udamy się do firmy GO-leasing.

P.P.H.U.DOM I OGRÓD MAGDALENA SĘDŁAK, Frampol, Nip:9181960581

Moje kontakty z firmą GO - Leasing zaczęły się od tego, że polecono mi Pana Dariusza Pisarskiego. Okazało się, że doradca GO-Leasing jest osobą kompetentną i pełną zaangażowania w swoją pracę. Transakcja przebiegła sprawnie, mimo problemów z Urzędem. Ponad to Pan Dariusz kontaktował się ze mną nawet po podpisaniu umowy. Jeśli byłaby potrzeba, ponownie skontaktowałbym się z doradcą tej firmy. Polecam!

ROLMAX Skrzyńska Małgorzata, Wisznice, NIP: 5372359579

Firma GO-Leasing i jej doradca pan Adam Bejda to rzetelni współpracownicy. Wszystko było w porządku, sprawnie i profesjonalnie. Z Panem Adamem współpraca układa się znakomicie i planujemy kolejny zakup w leasing. Polecam

"P.H.U ZUBRZYCKI" GRZEGORZ ZUBRZYCKI, Tykocin, Nip:9660759687

Wszystko super w porządku. Zadzwoniłem, powiedziałem jakie auto chcę. Pani doradca szybko przygotowała stosowną ofertę, którą zaakceptowałem. Poproszono mnie o przygotowanie konkretnych dokumentów. Sprawy potoczyły się w bardzo szybkim tempie. Wystarczył podpis i jestem bardzo zadowolony. Profesjonalnie i rzetelnie. Polecam!

EURO-AS ARTUR DERDAS,SŁAWOMIR SOKOŁOWSKI S.C. , Pleszew, Nip:6080106642

Z Panem Adamem Bejda i firmą GO-Leasing współpracuje się znakomicie. Wziąłem dwa auta i planujemy wziąć trzecie. Wszystkie formalności załatwiane są szybko i sprawnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Firma godna polecenia.

Kosakowski Tadeusz TK INVEST, Suwałki, Nip:8441240105

Szukając doradcy i firmy leasingowej w internecie trafiłem na GO-Leasing. Skontaktowałem się z Panem Dariuszem Pisarskim, który błyskawicznie zajął się sprawą i profesjonalnie doprowadził transakcję od początku do samego końca, a nawet po zakończeniu transakcji doradca służył radą i pomocą w wielu sprawach. Gdy tylko będę miał możliwość, ponownie skorzystam z usług Pana Dariusza i Firmy GO-Leasing! Polecam!

BUTRYN MONIKA PRACOWNIA WIZERUNKU STYLIUS, Lublin, Nip:5381659393

GO-leasing spełnił moje oczekiwania. Wszystko formalności przebiegły szybko i sprawnie. Jak najbardziej do tej pory mogę być zadowolony. Nie mam żadnych zastrzeżeń. To była najlepsza oferta.

PRZEDSIEBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE RAV-BUD RAFAŁ DZITKOWSKI, Piątnica, Nip:7182071267

Zdecydowanie mogę polecić doradcę GO-Leasing, pana Dariusza Pisarskiego. Brałem leasingi w różnych firmach i miałem przez to same problemy... Długi czas oczekiwania, dodatkowe formalności. A z Panem Darkiem już planujemy kolejne leasingi dla mojej firmy. Szybko, sprawnie, profesjonalnie.

GASTERS JAKUB OSTROKULSKI, Lublin, Nip:9462264962

Proces zawarcia umowy przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Doradca GO-Leasing Pan Dariusz Pisarski bardzo kompetentnie podszedł do sprawy i profesjonalnie załatwił wszystkie formalności. Trochę dłużej czekałem na twardy dowód rejestracyjny auta ale nie zmienia to moich pozytywnych odczuć co do Firmy Go - Leasing. Jestem bardzo zadwolony. Polecam.

PAWEŁ SOROKA USŁUGI UBEZPIECZENIOWE, Włodawa, Nip:5651427009

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Doradca był ze mną w ciągłym kontakcie i dobrze doradzał. Jestem bardzo zadowolona z firmy GO-Leasing i polecam wszystkim, którzy są zainteresowani leasingiem auta.

Centrum Edukacji Innowacyjnej Katarzyna Wasilewska-Pomietło, Biała Podlaska, Nip:5391086622

Jestem zadowolony z firmy GO – Leasing. Nie musiałem długo czekać. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Polecam!

Graficzny.pl Grzegorz Maszkowski, Białystok, Nip:9661316029

Moja współpraca z Firmą GO-leasing okazała się bardzo korzystna pod wieloma względami. Bardzo dobra organizacja i słowny doradca Pan Dariusz Pisarski dotrzymywał wszelkich obietnic. Nawet po zakończeniu transakcji przypomniano mi o wymianie dowodu rejestracyjnego. Generalnie jestem bardzo zadowolony. Bardzo polecam GO-Leasing!

PIOTR BOGIELSKI AUTO-KOMIS "SKORPION", Chełm, Nip:5632368352

Jestem zadowolony z przebiegu transakcji. Sprawny kontakt telefoniczny i mailowy ułatwił nam proces dokonania zakupu. Mogę śmiało polecić firmę GO-leasing jako profesjonalnego doradcę finansowego

KOCAJ BARTŁOMIEJ , Miłobądz, Nip: os .fizyczna

Firma GO-leasing i Pan Adam Bejda sprawdzili się w stu procentach. Wszystko przebiegło sprawnie i szybko.

NORDEC SC Sadowski Przemysław Pucyk Przemysław, Białystok, Nip:5423232737

Wziąłem auto w leasing w październiku 2013. Do tej pory jestem zadowolony z Firmy GO-Leasing i mojego doradcy Pana Dariusza Pisarskiego. Podczas przeprowadzania formalności miałem bardzo dobry kontakt z doradcą i generalnie wszystko było OK. Drugi raz na pewno bym wybrał firmę GO-Leasing.

Centrum Likwidacji Szkód CLS24.PL Agnieszka Brauła, Łęczna, Nip:5050124155

Z firmą GO-leasing bardzo dobrze się współpracuje. Pan Dariusz Pisarski bardzo szybko zajął się formalnościami. Przygotowywał wszystko na czas i dotrzymywał słowa. Nie miałem żadnych problemów z kontaktem z doradcą. Polecam doradców Go-Leasing.

SŁOMKA WOJCIECH STONAR, Piaski, Nip:7122095229

Polecam firmę GO - Leasing a w szczególności doradcę, Pana Dariusza Pisarskiego, który w pełni profesjonalnie podchodzi do tematu. Całościowo transakcja przebiegła wręcz idealnie, bez mniejszych problemów. Z tego powodu zdecydowałem się także na pomoc Pana Darka gdy postanowiłem wziąć drugi leasing. Bardzo polecam innym przedsiębiorcom leasing w firmie GO - Leasing.

DK Napi Dariusz Walania, Leśna Podlaska, Nip:8161466481

Jak najbardziej mogę polecić GO-leasing. Nie było żadnych problemów. Szybko, rzetelnie. Gdy będę rozważał kolejny leasing na pewno zwrócę się do Pana Adama Bejda – super doradca.

TRANS-PAL Tomasz Kapela, Bielsk Podlaski, Nip:5432066681

Doradca GO-leasing, Pan Krzysztof Terski wykazał się niezwykłym zaangażowaniem, profesjonalizmem i starannym przygotowaniem oferty. Zbadał moje potrzeby i dobrał odpowiedni produkt dla mojej firmy. Życzę takich współpracowników każdemu przedsiębiorcy, który chce odpowiednio sfinansować potrzeby swojego biznesu.

KOZŁOWSKI DANIEL AVIVO, Turek, Nip:7392532964

Wszystko było dobrze zorganizowane, w miarę szybko załatwiono formalności. W każdej chwili doradca był dostępny i niezwłocznie odpowiadał na wszystkie moje wątpliwości. Jestem bardzo zadowolony i jak będę planował kolejny leasing na pewno zgłoszę się do GO Leasing.

PROMAPHARM RAFAŁ MACUK, Olsztyn , Nip:739-326-09-24

Super, super, super! Nie mam żadnych zastrzeżeń wobec firmy GO-leasing a w szczególności do Pana Dariusza Pisarskiego. Zależało mi na czasie a Pan Darek dotrzymywał wszystkich terminów. Polecam wszystkim!

M-tech Mariusz Malinowski, Ostrowiec Świętokrzyski, Nip:6611897198

Wszystko było super. Polecam Pana Adama Bejda, to fajny facet a GO-Leasing rekomenduję innym osobom. Trochę wydłużyło się postępowanie ale to dlatego, że auto było sprowadzane z drugiego końca Polski.

Kulesza Tycjan, Białystok, Nip:5422897825

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy GO-leasing i doradcy Pani Izabeli Smardz. Mimo problemów ze sprzedającym udało się szczęśliwie i w miarę szybko dopiąć formalności. Nie mam żadnych negatywnych spostrzeżeń i sugestii. Polecam pośredników z firmy GO-Leasing.

MAREK URBANIAK P.P.H.U MARK-POL, Sieroszewice, Nip:6221007630

Przebieg transakcji oceniam wzorowo. Szybko i sprawnie. Mój doradca Pan Paweł Jankowski zaproponował mi korzystną ofertę i jestem zadowolony z umowy i nowego IVECO. Polecam

P&M PARADZIŃSCY PIOTR PARADZIŃSKI, Olsztyn, Nip:7411797239

Bardzo rzetelna firma. Wszystkie formalności załatwili za mnie bardzo szybko. Nie miałam żadnych kłopotów. Doradca był bardzo miły i profesjonalny. Gorąco polecam GO-leasing.

MAR CONSULTING KOMPLEKSOWE USŁUGI KSIEGOWE RENATA MACUK, Olsztyn, Nip:7390000660

Polecam firmę GO-Leasing i doradcę p. Adama Bejda, który nie szczędził fachowych i konkretnych porad. Błyskawicznie załatwił formalności i szybko podpisaliśmy umowę. Zawsze mam ze sobą wizytówkę GO-leasing i wiem, że mogę w każdej sprawie oddzwonić do Pana Adama.

GERsol Jarosław Girtler, Gołdap, Nip:8471126319

Współpracę oceniam bardzo dobrze. Skorzystałem z doradcy GO-leasing i planujemy kolejne transakcje. Obsługa na poziomie. Wszystko w terminach, zgodnie z danym słowem. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Ewelina Lendzioszek Transport Krajowy, Ostrołęka, Nip:2910192279

Wszystko było w porządku. Doradca był rzetelny i profesjonalny. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam!

RADOSŁAW STRZELCZYK RADPOL, Ostrów Wielkopolski, Nip:6222293767

Wszystko jak najbardziej w porządku. Za sprawą Pana Adama Bejda firma GO-leasing zachowuje się pewnie, profesjonalnie, świetnie doradzają, a przy tym Pan Adam był bardzo uprzejmy. Polecam.

Firma Budowlana RENO-STYL S.C., Białystok, Nip:5423234653

Wszystko zostało załatwione szybko i sprawnie. W niecały tydzień formalne wymagania zostały spełnione i podpisaliśmy umowę. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Doradca firmy GO-leasing, pan Dariusz Pisarski spisał się znakomicie. Zawsze służy pomocą w każdej sprawie.

SMACZEK MAGDALENA MISZCZUK, Chełm, Nip:5631419001

Mogę powiedzieć, że doradca Pan Dariusz Pisarski zajął się sprawą bardzo przyzwoicie. Załatwił formalności szybko od A do Z. Oceniam Pana Dariusza na 5+. Jedyne zastrzeżenie jakie mógłbym mieć to delikatnie niemiła obsługa telefoniczna w biurze GO-Leasing, ale generalnie firma na PLUS.

MIROSŁAW SMOGUR PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE EL-MONT, Warka, Nip:7970006171

Bardzo pozytywnie oceniam firmę GO-leasing i przebieg całej transakcji. Sprawnie i szybko. Doradca Pan Adam bardzo rzetelnie podszedł do sprawy. Z przyjemnością się nam współpracowało.

PERFECT CARS-Paweł Klibisz, Michałowo, Nip:5422555214

Wszystko sprawnie, wielki pozytyw. Doradca profesjonalny i rzetelny. Z czystym sumieniem mogę polecić GO-leasing.

Bilomania Rafał Pampuch, Białystok, Nip:9661326217

Do firmy GO-leasing dotarłem poprzez stronę internetową. Doradca odpowiedział bardzo szybko na moją wiadomość, a cała transakcja przebiegła bardzo sprawnie, szybko i profesjonalnie. Pan Dariusz Pisarski fachowo doradzał i rozwiewał wszystkie moje wątpliwości. Jedynie leasingodawca, firma Idea Leasing mało elastycznie podchodzi do spraw z płatnościami co sprawiło mi trochę kłopotów, ale poza tym wszystko odbyło się bez problemów. Polecam doradców GO - Leasing!

EUROSCHOOL SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH Sp z o.o., Warszawa, Nip:1132857838

Mam bardzo pozytywną opinię na temat działań firmy GO-Leasing. Szybko i sprawnie pani doradca załatwiła wszelkie formalności. Do dzisiaj jesteśmy z kontakcie i planujemy kolejny leasing na firmę. Firma godna zaufania! Polecam!

MARCIN KIELIBA P.P.H.U. TECH-BUD, Ostrów Wielkopolski, Nip: 6222284047

Firma GO-leasing to rzetelna firma. Pan Adam Bejda profesjonalny doradca. Już myślę o kolejnym leasingu. Polecam!

Artur Cimoch Usługi Leśne, Tykocin, Nip:9661796360

Doradca firmy GO-leasing przeprowadziła transakcję od samego początku do końca wręcz celująco. Nie mogę mieć wobec tego najmniejszych zastrzeżeń. Bardzo dobrze, sprawnie i profesjonalnie. Każdemu życzę tak udanej współpracy z firmą leasingową.

Anna Paliwoda-Skrobosińska PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ADAM I EWA, Środa Wielkopolska, Nip:7861454574

Świetnie! Już zastanawiam się nad kolejnym leasingiem. Do tej pory wszystko przebiegało tak jak się należy. Trzeba przyznać, że bardzo profesjonalna obsługa firmy GO-leasing zachęca do współpracy i podpisywania kolejnych umów.

Damian Ligaj "BCI Budownictwo", Janów Lubelski, Nip:8621623262

Transakcja przebiegła sprawnie i szybko. Pani Izabela, doradca firmy Go-Leasing była bardzo rzetelna i konkretna i rzeczowa. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Gdy tylko zdecyduję się na kolejny leasing na pewno odezwę się w tej sprawie do firmy GO-leasing. Są godni polecenia!

MONIKA LEKI GM-TRANS, Ostrów Wielkopolsk, Nip:6222438906

Profesjonalna obsługa od pierwszego kontaktu. Niejasności występujące po stronie działania firmy leasingowej zostały załatwione dosłownie w parę minut. Pan Tomasz działa błyskawicznie, profesjonalnie i bez żadnych zastrzeżeń. Mieliśmy kontakt nawet w trakcie trwania urlopu p.Tomka. Z takim podejściem do klienta powinni w krótkim czasie rozłożyć konkurencję na łopatki :) Pozdrawiamy.

MAŁGORZATA KACZMAREK "GALERIA PROJEKTU I FORMY", Zielona Góra, NIP: 9291464564

Panie Tomaszu chciałbym serdecznie podziękować za załatwienie sprawy leasingu samochodu osobowego. Pomimo pewnych komplikacji ze strony sprzedawców samochodu sprawa została załatwiona przez Pana z dołożeniem wszelkiej staranności, przy pełnym zaangażowaniu, a przede wszystkim efekt końcowy był ważny – odebrano samochód, a wszelkie sprawy związane z ubezpieczeniem i rejestracją samochodu zostały załatwione bardzo sprawnie.

LE-TO S.C. Tomasz Błaszak, Leszek Sroczyński, Poznań, NIP: 7831707102

Podziękowania dla GO-leasing w Poznaniu za sprawne załatwienie finansowania na sprzęt do natrysku pianki poliuretanowej. Polecam szczególnie z uwagi na szybkość działań Pana Tomasza oraz pełną dyspozycyjność, również w trakcie trwającej już umowy leasingowej.

ŁUKASZ DUDA F.U.H. TERM-WENT, Zagórze, NIP: 6282036175

Przygodę z leasingiem zaczęliśmy z GO-leasing w Poznaniu i już wiemy, że to był najlepszy wybór. Transakcja została przeprowadzona skutecznie i sprawnie. Szykujemy się do kolejnych inwestycji - na pewno z GO-leasing Poznań. Polecamy!

TP SERWIS Mateusz Łachut, Poznań, NIP: 7773063845

Rekomenduję współpracę z Panem Tomaszem Taraba. Wszystkie kwestie związane z leasingiem były na bieżąco wyjaśniane, nadto samo wsparcie jest udzielane także po podpisaniu umowy z firmą leasingową. Polecam.

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO - KAMIL SZYMCZEWSKI RADCA PRAWNY, Poznań, NIP: 9721041761

W pełni mogę polecić pana Tomka jako asystenta przy zakupie samochodu. Indywidualne podejście do klienta, fachowa obsługa i korzystne warunki finansowania, to to czym pan Tomek wyróżnia się na rynku.

INSULA Joanna Śniegocka, Poznań, NIP: 7773078255

Szczerze polecam firmę GO-leasing, a w szczególności Pana Tomasza Tarabę. Pan Tomasz jest profesjonalistą w swoim fachu w pełnym tego słowa znaczeniu. Wszystko przebiegło szybko, sprawnie i z wynikiem pozytywnym. POLECAM I ZAPEWNIAM, ŻE W PRZYSZŁOŚCI ZNOWU SKORZYSTAM Z USŁUG GO-LEASING !

CELTTRANS SP. Z O.O., Koszalin, NIP: 6692519766

Panie Tomaszu chciałbym serdecznie podziękować za załatwienie sprawy leasingu samochodu osobowego. Pomimo pewnych komplikacji ze strony sprzedawców samochodu sprawa została załatwiona przez Pana z dołożeniem wszelkiej staranności, przy pełnym zaangażowaniu, a przede wszystkim efekt końcowy był ważny – odebrano samochód, a wszelkie sprawy związane z ubezpieczeniem i rejestracją samochodu zostały załatwione bardzo sprawnie.

LE-TO S.C. Tomasz Błaszak, Leszek Sroczyński, Poznań, NIP: 7831707102

Profesjonalna obsługa od pierwszego kontaktu. Niejasności występujące po stronie działania firmy leasingowej zostały załatwione dosłownie w parę minut. Pan Tomasz działa błyskawicznie, profesjonalnie i bez żadnych zastrzeżeń. Mieliśmy kontakt nawet w trakcie trwania urlopu p.Tomka. Z takim podejściem do klienta powinni w krótkim czasie rozłożyć konkurencję na łopatki :) Pozdrawiamy.

MAŁGORZATA KACZMAREK "GALERIA PROJEKTU I FORMY", Zielona Góra, NIP: 9291464564

Serdeczne podziękowania dla GO-leasing Poznań za profesjonalne załatwienie spraw związanych z moim leasingiem samochodowym dla zupełnie nowopowstałej firmy. GO-leasing to firma godna zaufania i polecenia. Szukałam auta Chrysler Voyager i proszę mi wierzyć, że Pan Tomasz Taraba sprawdził ok 10-ciu aut które dla mnie wizualnie były idealne. Dopiero kolejne z rzędu sprawdzone przez Pana Tomasza okazało się, że nie było bite, nie było zastawione przez komorników, nie było popowodziowe (USA), nie miało otwartych wcześniej poduszek powietrznych. Co więcej, wszelkie formalności leasingowe Pan Tomasz załatwiał w czasie, gdy byłam w pracy. Nie obchodziło mnie zupełnie nic… Sam nawet przyjechał ze mną po odbiór auta, zaczepił tablice rejestracyjne dając mi kluczyki i życząc szerokiej drogi. Wystarczył tylko mój podpis. Aby każda firma podchodziła w Polsce w taki sposób do klienta! Pozdrawiam i polecam!

Angelika Rejman, Poznań, NIP: 9191778180

Jeśli będę chciał skorzystać z kolejnego leasingu na pewno zgłoszę się do Pana Krzysztofa Wiśniewskiego z firmy GO-leasing.

Firma Projektowo-Usługowa "FILABER" Cezary Filaber, Iława, NIP: 7441750194

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Jestem zadowolony ze współpracy z Panem Pawłem Miłobędzkim z firmy GO-leasing.

ARKADIUSZ BEŁDYCKI REM-AR, Warszawa, NIP: 8442092859

Pan Krzysztof Kaczanowski z firmy GO-leasing jest niezwykle miłą osobą a przy tym profesjonalną i kompetentną, szczerze polecam współpracę z firmą.

Firma Handlowo-Usługowa Maria Michaliszyn, Świdwin, NIP: 6721512638

Współpraca przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Pani Monika okazała się bardzo pomocna i cierpliwa. Na pewno jeśli będę decydował się na leasing ponownie skorzystam z ich pomocy

BC Sławomir Ziółkowski, Opalenica, NIP:7881915742

Jestem bardzo zadowolona z nieocenionej pomocy doradcy – pani Jolanty. Sama transakcja przebiegła bardzo szybko i sprawnie co dodatkowo sprzyja mojej wysokiej ocenie dla tej firmy. Gorąco polecam

VIRIDIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Olsztyn, NIP: 7393866213

Polecam firmę leasingową i doradcę. Wziąłem 2 rzeczy w leasing w tej firmie i jestem zadowolony. Polecę każdemu

NATALIA NEJMAN-ZAJĄC NATIMEX, Białobiel, NIP:7582105142

Cała procedura przebiegła szybko. Pan Wiśniewski okazał się bardzo pomocny nawet po podpisaniu umowy, dopilnowując wszystkich formalności.

Firma Usługowo-Handlowa "NELA" ANDRZEJ JABŁOŃSKI, Chełmno, NIP: 8751468630

Kontakt z GO-leasing kojarzy mi się przede wszystkim z profesjonalizmem. Dzięki wiedzy pracowników firmy udało mi się zaoszczędzić ładną kwotę na podatkach. Miałem okazję kontaktować się z przedstawicielami kilku firm leasingowych, ale tylko tutaj zostałem obsłużony na tak wysokim poziomie.

STERTA.PL JAROSŁAW KRAWCZYK, Olsztyn, NIP: 5821172035

Pod koniec maja ze względu na zmianę stosunku pracy zdecydowałam się na założenie własnej firmy. Ponieważ moja działalność opiera się na podróżowaniu, zdecydowałam się na leasing samochodu. Nie wiedziałam, czym ta forma kredytu różni się od zwykłego kredytu, więc zaczęłam szukać informacji w Internecie i w ten sposób trafiłam na stronę firmy GO-LEASING. Już następnego dnia skontaktował się ze mną Pan Paweł Łoczewski i z dużą wyrozumiałością tłumaczył mi wszystkie niuanse tej formy zakupu samochodu oraz z cierpliwością odpowiadał na moje pytania. Gdy już dowiedział się jaki typ samochodu mnie interesuje, przesyłał mi różne oferty, a na koniec asystował mi również przy oglądaniu samochodu i ostatecznym podjęciu decyzji. Panie Pawle, bardzo dziękuję za poświęcony czas!

Anna Kierlewicz, Warszawa. NIP 7161627245

Pragnę podzielić się moją opinią na temat firmy GO-leasing w Świnoujściu, której powierzyłem sprawy dot. leasingu. Przyznam, iż w związku z tym, że jest to mój pierwszy leasing obawiałem się że sprawy będą załatwiane długo i w sposób uciążliwy. Zostałem jednak bardzo pozytywnie zaskoczony, gdy pani Katarzyna Biela Szmyt jako przedstawiciel firmy poprowadziła powierzone sprawy z niezwykle profesjonalnym podejściem. W ciągu czterech dni miałem znaleziony samochód oraz załatwione merytorycznie wszelkie formalności i mogłem wyjechać nowiutkim samochodem z salonu. Pani Katarzyna Biela Szmyt działa sprawnie, zarówno w zakresie kompleksowego doradztwa, jak i przeprowadzenia procesu gromadzenia dokumentacji odpowiedniej do bieżących potrzeb klienta. W związku z wysokim poziomem mojej satysfakcji, postanowiłem - po zakończeniu bieżących umów leasingowych – wznawiać kolejne, już tylko z udziałem Pani Katarzyny. Tym sposobem czuję się całkowicie wyłączony z udziału w procedurach, bo zaangażowanie firmy GO-leasing gwarantuje nam to w 100%. Miło jest współpracować z tak kompetentnymi i przychylnymi firmami. Polecam!

ZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGOWY JAROSŁAW GRANDA, Świnoujście, NIP 8551175834

Doradca firmy GO-Leasing Pan Dariusz Pisarski powinien dostać nagrodę Nobla i Oscara za przemiłą obsługę i błyskawicznie doprowadzenie transakcji do finału. Gorąco polecam Pana Dariusza wszystkim, którzy zdecydują się na leasing.

GRZESIAK ARKADIUSZ, Chełm, NIP 5641040289

Pan Adam Bejda z GO-Leasing to taki doradca, którego właśnie szukałam. Żadnych problemów, wszystko było w jak najlepszym porządku. Profesjonalnie i na czas. Z ręką na sercu mogę polecić doradców GO-Leasing!

Silchem Beata Żebrowska Spółka Komandytowa, Warszawa, Nip:7182132218

Generalnie jestem bardzo zadowolony z usług firmy GO-Leasing. Doradca był ze mną w ciągłym kontakcie, fachowo doradzał i sprawnie załatwiał wszystkie formalności. Polecam doradcę Pana Adama Bejda jako doradcę ds. leasingu.

Przedsiębiorstwo Prywatne ,,FI-MEX'' Wojciech Kasperczuk, Białystok, Nip:5422839621

Wszystko było przeprowadzone profesjonalnie i szybko. Firma GO-Leasing i Pan Dariusz Pisarski dopilnowali najdrobniejszych szczegółów. Dzięki Panu Darkowi nie musiałam nawet męża prosić o pomoc. Jak miała pytania na wszystkie za chwile miałam odpowiedź. Polecam GO-Leasing i Pana Darka Pisarskiego.

Urszula GIZA Firma Handlowo Usługowa Ula-Trans, Wilków, Nip:7171527858

Doradca firmy GO-leasing Pan Jankowski dobrze przygotował formalności. Transakcja przebiegła sprawnie i bez kłopotów. Do tej pory współpraca układała się odpowiednio i mogę wystawić firmie ocenę bardzo dobrą.

KAMIL SŁOMIŃSKI TRANSPORT I PRZEPROWADZKI, Olsztyn, Nip:739-337-16-93

O Panu Dariuszu Pisarskim mogę się wypowiedzieć w samych superlatywach. Za sprawą firmy GO-leasing przeprowadził transakcję bardzo szybko, profesjonalnie i bez żadnych kłopotów. Jestem bardzo zadowolony z obsługi i chętnie poleciłbym innym osobom.

MF-NIERUCHOMOŚCI, MIROSŁAW FUSIARZ, Lublin, Nip:7122187552

Serdeczne podziękowania dla GO-leasing w Poznaniu za profesjonalne i szybkie przygotowanie wniosku do leasingu i sfinalizowanie transakcji.

PRACHTEAM SP. Z O.O., Poznań, NIP: 7822572335

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki działania mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce