O nas - Wielkość ma znaczenie

Szukasz ekspertów z zakresu finansowania środków trwałych? GO-Leasing to niezależna firma, która pracuje w imieniu oraz na rzecz swoich klientów, dzięki czemu bez dodatkowych prowizji i opłat przygotuje Ci najlepsze rozwiązanie dostępne na rynku! Dzięki współpracy z 36 sprawdzonymi i renomowanymi firmami leasingowymi oraz bankami wiemy gdzie otrzymasz najkorzystniej leasing.

Wybieramy dla Państwa bezpłatnie i skutecznie najkorzystniejsze oferty leasingu samochodów, maszyn, urządzeń na rynku, dbając przy tym o optymalne rozwiązania podatkowe. Korzystając z naszych zniżek flotowych, negocjujemy najniższe ceny, dzięki czemu nasze propozycję leasingu są szyte na miarę i potrzebę Klienta.

Nie doliczamy żadnych dodatkowych opłat i prowizji.

Firmy, z którymi współpracujemy to m.in.: PKO Leasing, Pekao Leasing, Idea Leasing, BZWBK Leasing, Alior Leasing, Getin Leasing,  mLeasing, Millennium Leasing, Impuls Leasing, Internetowy Fundusz Leasingowy (IFL), Leasing Plus, Grenke Leasing, Masterlease, ORIX, oraz: AKF leasing, AVIS Lease, BETAD Leasing, Leasing Polski, BPS Leasing, BREWE Leasing, ENERGO-UTECH SA, FGA Leasing, Finserv, IKB Leasing, SG Equipment Leasing, SGB Leasing, Siemens Finance.

Współpracujemy z DEKRA Polska w zakresie wycen pojazdów, maszyn i urządzeń.

Naszą misją jest zapewnienie wszystkim Klientom jak najwyższej jakości oferowanych usług.

Wartości, którymi kierujemy się na co dzień to:

1.    Uczciwość oraz wysoka etyka zawodowa.

2.    Dbałość o interes Klientów

3.    Odpowiedzialność.

4.    Niezależność.

5.    Profesjonalizm.

Najniższe oprocentowanie leasingu to nie wszystko! Co nas jeszcze wyróżnia?

Co nas wyróżnia?

  • Hurtownia leasingu, a wielkość ma znaczenie! Przy 60 oddziałach w całej Polsce, jesteśmy w stanie wynegocjować najkorzystniejsze warunki leasingu, a także obsługi posprzedażowej.
  • Kompleksowa obsługa w zakresie zawierania umów leasingu. Nie trać czasu na formalności! Zajmij się swoim biznesem, a my zajmiemy się kompleksową obsługą. Jesteśmy w stałym kontakcie od momentu pierwszej wizyty i pojawienia się pomysłu na leasing, aż do zakończenia umowy.
  • Codzienna aktualizacja i bieżąca znajomość wszystkich ofert leasingowych na rynku.  Nie trać czasu na porównywanie ofert w bankach! Dzięki innowacyjnemu systemowi, aktualizowane są one dla nas codziennie, dzięki czemu masz pewność, że zaoferujemy Tobie tą najkorzystniejszą. Jeżeli pojawia się nowa oferta lub promocja, to wiemy o niej pierwsi. 
  • Skuteczność w załatwianiu Państwa wniosków. Masz pewność, że złożymy wniosek prawidłowo! Znamy kryteria jakie stosują firmy leasingowe przy rozpatrywaniu wniosku, dlatego potrafimy dobierać oferty tak aby sfinansować najbardziej nietypowe przedmioty lub w nietypowych sytuacjach biznesowych.
  • Najkorzystniejsze finansowo oferty leasingu w Polsce. Dzięki centralnie wynegocjowanym umowom z firmami leasingowymi mamy dostęp do najbardziej atrakcyjnych warunków leasingu na rynku!
  • Bezpieczeństwo transakcji.
  • Doświadczeni i przeszkoleni eksperci leasingowi na terenie całej Polski. Nasi eksperci są mobilni, szanują czas klientów i dojadą w dowolne miejsce w Polsce.

Zapewniamy obsługę naszych klientów z poniższych lokalizacji:

Województwo: Mazowieckie

Obszar działania: Warszawa oraz całe woj. mazowieckie

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki działania mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce